HAIR FAIR & BEAUTY FAIR

HAIR FAIR & BEAUTY FAIR

24 listopada osiemnastoosobowa grupa młodych fryzjerów z klasy 1f, 2f i 3f udała się na Festiwal Fryzjerski HAIR FAIR & BEAUTY FAIR w Katowicach.

Impreza ta odbywała się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Na targach zobaczyliśmy dużo nowości, nie tylko fryzjerskich ale i kosmetycznych. W dziale fryzjerskim prezentowano doczepianie włosów , upięcia ,koloryzacje i strzyżenia najnowszymi technikami i metodami.

Największe wrażenie zrobił na nas pokaz w stylu rockowym „Black & White” firmy EMMEBI ITALIA. Zaprezentowano szałowe kolory, w tym fluorescencyjne np.rózowe, niebieskie, fioletowe itd. Pokaz urozmaicały tancerki występujące na dużej scenie.

Najważniejszym punktem programu był występ Macieja Maniewskiego, Sebastiana Curyło i Damiana Różana, w pokazie „Pure elegance – jedno cięcie, dwie jakości”. Dowiedzieliśmy się, że wracają lata 80 z nutką lat 90. Wielu z nas kupiło sobie akcesoria i inne nowinki fryzjerskie.

Wróciliśmy z głową pełną nowych pomysłów, gotowi do dalszego działania na płaszczyźnie kreatywnego fryzjerstwa.