LANGER TRZECI RAZ Z RZĘDU MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ !

LANGER TRZECI RAZ Z RZĘDU MISTRZEM POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ !

Mimo że nasze drużyny w grach zespołowych często plasowały się w czołówce, to jednak tylko piłkarzom ręcznym jak do tej pory w historii ZST udało się zająć pierwsze miejsce!

Mało tego, w tym roku zostali mistrzami powiatu trzeci raz z rzędu! Na drodze do sukcesu pokonaliśmy ZSEG 20:4, ZSB 23:13, II LO CIESZYN 19:12 oraz LO WISŁA 20:14. Najskuteczniejszymi zawodnikami naszej drużyny byli Filip Leński i Samuel Czyż. Największą naszą siłą jednak był kolektyw, zaangażowanie i walka o każdą piłkę! Cały zespół zwłaszcza w ostatnim meczu pokazał niesamowite serducho i wolę walki ! Skład drużyny stanowili poza wyróżnionymi: Konrad Zając, Mikołaj Gaffke, Dawid Miklusiak, Piotr Czyż, Kacper Nowak, Tomasz Pisiut, Rafał Legierski, Paweł Legierski, Michał Wolski, Łukasz Kukuczka, Łukasz Szczęsny, Krzysztof Szczygieł i Hubert Kulinowski. Trenerem drużyny jest mgr Tomasz Matuszek.

Teraz nasz zespół czekają zawody rejonowe. Czy stać go na sukces z zeszłego roku, kiedy zostaliśmy ostatecznie sklasyfikowani na 5 miejscu w województwie?! Tego byśmy sobie życzyli! Z takim zaangażowaniem i wolą walki wszystko jest możliwe !