Liga Młodych Kreatorów 2021 – eliminacje wewnętrzne

Liga Młodych Kreatorów 2021 – eliminacje wewnętrzne

2 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do XI edycji konkursu fryzjerskiego „Liga Młodych Kreatorów”. Tytuł tegorocznego konkursu to „Postać fantasy”. 

Młode adeptki sztuki fryzjerskiej puściły wodze wyobraźni i zaskoczyły pomysłami i wykreowanymi postaciami. Od wielu tygodni przygotowywały stroje, makijaż i – przede wszystkim – fryzury dla swoich modelek. Zwieńczeniem ich pracy był pokaz, który odbył się w szkole, przy udziale jury.  Każda z uczestniczek konkursu miała możliwość krótkiego przedstawienia swojej postaci, opowiedzenia o inspiracjach i przygotowaniach. W trakcie pokazu na sali pojawiły się zarówno postaci filmowe, baśniowe, jak i wywodzące się z mitów i wierzeń słowiańskich.
W rywalizacji zwyciężyły Justyna Staroń z klasy 2fg i Karolina Kobiałka z klasy 3f. Obie dziewczyny zakwalifikowały się do finału XI Ligi Młodych Kreatorów, który odbędzie się w czerwcu. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

ZDJĘCIA